• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Kancelaria Prawna Ząbki - Cennik

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z cennikiem usług oraz ofertą bezpłatnych porad prawnych świadczonych w Kancelarii Prawnej z siedzibą w Warszawie i w Ząbkach!

Radca prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat zapewnia szeroką ofertę prawną, a także przejrzyste ceny za usługi prawne oraz bezpłatną pomoc prawną dla najbardziej potrzebujących. Z konsultacji prawnych skorzystać można zarówno w jednej z dwóch siedzib Kancelarii Prawnej, w Warszawie lub w Ząbkach, a także za sprawą drogi e-mailowej.

Radca Prawny oferuje profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa upadłościowego, upadłości konsumenckiej, spraw spadkowych, prawa rodzinnego, rozwodów, separacji, czy alimentów, a także indywidualną wycenę świadczonych usług prawnych.

Zachęcamy do kontaktu z radcą prawnym specjalizującym się między innymi w upadłościach konsumenckich oraz prawie rodzinnym i opiekuńczym!

CENNIK I OFERTA BEZPŁATNYCH PORAD PRAWNYCH

Konsultacja e-mailowa

Masz krótkie pytanie, które nie wymaga osobistego spotkania ? Nie masz czasu na spotkanie na żywo? Analiza sprawy nie wymaga przesłania dokumentów lub to dosłownie jeden dokument?
Zapraszam Cię na konsultację e-mailową. Możesz zadać do 3 pytań dotyczących tej samej sprawy oraz przesłać max 1 dokument. Odpowiedź dostaniesz e-mailem w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty.

Cena usługi:  89 zł + VAT

Porada Prawna

Otrzymałeś nakaz zapłaty z Sądu i nie wiesz co dalej?  Albo odwrotnie zamierzasz wystąpić do Sądu przeciwko nieuczciwemu kontrahentowi?   A może wahasz się czy złożyć pozew o rozwód i chcesz rozważyć różne drogi działania? Zdecyduj się na konsultację prawną w mojej kancelarii.

Cena usługi :  169 zł + VAT (30 min) lub 249 zł + VAT (55 min )

Uzupełniająca porada e-mailowa do poradzie prawnej

Odbyłeś konsultację prawną w mojej kancelarii.  Okazało się, że droga do rozwiązania problemu jest jednak inna niż początkowo zakładałeś  i masz jeszcze  inne pytania?  A może obawiasz się, że coś źle zapamiętałeś i chcesz sie upewnić? Zdecyduj się na uzupełniającą konsultację e-mailową. Możesz zadać do 3 pytań odnoście stanu faktycznego, o którym rozmawialiśmy w trakcie porady w Kancelarii, a odpowiedż otrzymasz w ciągu  24 h od zaksięgowania wpłaty.

Cena usługi :  69 zł +VAT.

Prowadzenie sprawy

Potrzebujesz więcej?  Chodzi  o napisanie wezwania do zapłaty,  umowy najmu a może prowadzenie postępowania sądowego? Każda sprawa jest inna, dlatego wyceniam ją indywidualnie, mając na uwadze stopień skomplikowania sprawy  i nakład pracy.  W uzasadnionych przypadkach możemy się takze umówić na cześciową zapłatę wynagrodzenia do wygraniu sprawy. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się wiecej.

Darmowa Pomoc Prawna

Są sytuację, w których nie możesz sobie pozwolić na pomoc profesjonalnego pełnomocnika? Chcesz zadać kilka pytań odnośnie Twojej sytuacji prawnej lub czeka Cię długi proces sądowy, od  którego w dużej mierze zalezy Twoja przyszłość? Przeraża Cię terminologia prawnicza i wiesz, że sam nie dasz sobie rady? W szczególnych przypadkach udzielam bezpłatnych porad prawnych i pomogam złożyć wniosek o zwolnienie od opłat sądowych.