• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O mnie

Witaj na mojej stronie poświęconej pomocy prawnej. Zapoznaj się z moją ofertą i zostań na dłużej!

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr Wpisu WA 112-13).

Już w czasie studiów praktykowałam w kancelarii prawnej, a swój wolny czas poświęcałam udzielając bezpłatnych porad prawnych osobom najuboższym w Fundacji Academia Iuris w Warszawie.  Po studiach pracowałam wiele lat w kancelarii prawnej oraz korporacji finansowej, aż w końcu postanowiłam zrelizować jedno ze swoich marzeń i założyć własną kancelarię.

Jako prawnik Specjalizuję się przede wszystkim w następujących dziedzinach:

  1. Windykacja należności i oddłużanie, w tym postępowania nakazowe, postępowania upominawcze, elektroniczne postępowania upominawcze, postępowania egzekucyjne, zabezpeczenia wekslowe, hipoteczne i inne.
  2. Prawo upadłościowe, w tym upadłość konsumencka.
  3. Prawo rodzinne, w tym sprawy o rozwód, separację, alimenty, ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa, ustalenie kontaków z dziećmi, podział majątku po rozwodzie.
  4. Prawo spadkowe, w tym dziedziczenie ustawowe, testamenty, zachowek, uznanie niegodnym dziedziczenia, postępowanie w przedmiocie nabycia sadku, działu spadku, oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku.
  5. Prawo rzeczowe, w tym nabycie prawa własności, najem, dzierżawa, zasiedzenie, służebność przesyłu, księgi wieczyste.
  6. Prawo ubezpieczeń, w tym roszczenia z tytułu OC sprawcy wypadku komunikacyjnego, zadośćuczynienie za rozstrój zdrowia, za śmierć osoby bliskiej.
Radca prawny Warszawa, Ząbki

Radca Prawny Ząbki

Zawsze jestem zaangażowana w 100% w prowadzone sprawy. Udzielam porad prawnych osobiście w kancelarii prawnej, jak i przez internet lub telefon. W szczególnych przypadkach możemy umówić się także w innym dogodnym dla Ciebie miejscu.

Specjalizuję się w prawie upadłościowym z uwzględnieniem upadłości konsumenckiej oraz w prawie rodzinnym. Prowadzę sprawy sądowe na każdym etapie, począwszy od wybrania strategii prowadzenia sprawy, sporządzenia pism na etapie przedsądowym, etapie sądowym, w tym mediacji i  postępowania pojednawczego, ewentualnie także w postępowaniu egzekucyjnym lub upadłościowym.

Jestem do Twojej dyzpozycji, zawsze osobiście występuję na rozprawie, znam ją pzecież od podszewki. Korzystanie z pomocy aplikanta lub innego pełnomocnika jest uzasadnione tylko w nadzwyczajnych przypadkach.