• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozwody Warszawa

rozwod warszawa

Rozwód Warszawa

Prawnik Ewa Goszczyńska-Kondrat, prowadzi Kancelarię Prawną zarówno w Warszawie, jak i w Ząbkach, zapewniając Klientom pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Radca Prawny specjalizuje się, w szczególności, w sprawach rozwodowych i separacji małżonków.

Klienci z Warszawy oraz Ząbek mogą liczyć na wsparcie prawne ze strony prawnika, który zajmuje się nie tylko sprawami rozwodowymi, ale również ustaleniem alimentów, ustaleniem ojcostwa, ograniczeniem i pozbawieniem władzy rodzicielskiej czy mediacjami rodzinnymi.

Adwokat Warszawa, Ząbki - Rozwody

Z roku na rok w Polsce dochodzi do coraz większej ilości rozwodów. Wiele osób decyduje się wówczas na skorzystanie z pomocy adwokata lub radcy prawnego, który może udzielić cennych informacji, na przykład, w jaki sposób przygotować się do rozwodu lub separacji.

Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat oferuje pomoc prawną z zakresu spraw rozwodowych, zapewniając Klientom konsultacje prawne w kancelarii w Warszawie oraz Ząbkach.

Adwokat podczas porady prawnej dotyczącej sprawy rozwodowej udziela niezbędnych informacji o obowiązkach oraz prawach Klienta, a także wadach lub zaletach decyzji, które podejmuje jedna ze stron. Po wnikliwej analizie sytuacji adwokat rozwodowy zapewnia profesjonalne doradztwo, wskazując jednocześnie najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do problemu Klienta.

Rozwód a separacja

Warto poruszyć kwestię różnicy pomiędzy rozwodem a separacją. Separacja nie jest definitywnym zakończeniem związku małżeńskiego w przeciwieństwie do rozwodu, dlatego wiele par decyduje się na takie rozwiązanie, gdy ich drogi się rozchodzą i trudno dojść do porozumienia.

Separacja ma przede wszystkim na celu naprawę relacji małżeńskich, podczas gdy rozwód jest czynem ostatecznym i nieodwracalnym. Małżonkowie, którzy pozostają w separacji, nie mogą zawierać kolejnych formalnych związków. Rozwód pozwala natomiast na ponowne zawarcie związku małżeńskiego.

Zarówno w przypadku separacji, jak i rozwodu, sąd może wydać wyrok ze stwierdzeniem o winie jednej ze stron lub też obojga małżonków. Warto wspomnieć, iż separacja może być orzeczona na wniosek wspólny lub też na żądanie jednej ze stron. W sprawach rozwodowych, gdy małżonkowie obopólnie godzą się na rozwód, muszą jednocześnie zgodzić się na zaniechanie rozstrzygnięcia o winie.

Rozwód bez wątpienia jest procesem trudnym i stresującym dla obojga ze stron, dlatego adwokat rozwodowy z Warszawy zapewnia nie tylko profesjonalną pomoc prawną, ale i wsparcie swoich Klientów w całej procedurze.

Kancelaria Prawna Warszawa

Adwokat z Kancelarii Prawnej z siedzibą w Warszawie i w Ząbkach oferuje pomoc prawną z zakresu spraw rozwodowych i spraw o separację. Klienci mogą liczyć na wsparcie prawne, kompleksową pomoc i obsługę prawną, profesjonalne doradztwo, a także prowadzenie spraw związanych z alimentami, czy ustaleniem opieki nad dziećmi.