• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy Rozwodowe
Upadłość konsumencka
Porady Prawne

 

Radca Prawny Zielonka
Ewa Goszczyńska-Kondrat

 

 

Dowiedz się więcej ...

Pomoc Prawna Zielonka

Adwokat Zielonka – Ewa Goszczyńska-Kondrat – świadczy profesjonalną pomoc prawną. Zapoznaj się z ofertą i zgłoś się do jej kancelarii, by rozwiązać swoje problemy prawne.

Adwokat Zielonka – zaufaj wiedzy i doświadczeniu

Radca prawny Zielonka – Ewa Goszczyńska-Kondrat – jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr Wpisu WA 112-13).

Już jako studentka odbywała praktyki, które pozwoliły jej na zdobycie merytorycznej wiedzy. Swój wolny czas poświęcała na wsparcie osób najuboższych, świadcząc dla nich bezpłatne porady prawne w Fundacji Academia Iuris w Warszawie. To nauczyło ją ludzkiego i empatycznego podejścia do drugiego człowieka, który zmaga się, z często bezwzględną, machiną prawną. Po latach pracy w kancelarii prawnej oraz korporacji finansowej adwokat Ewa Goszczyńska-Kondrat postanowiła zrealizować jedno ze swoich marzeń i założyć własną kancelarię. Teraz wspiera swoich klientów, świadcząc porady prawne w Zielonce i okolicach

Orły Prawa
Doradztwo Prawne w Warszawie i Ząbkach. Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat

Kancelaria prawna Zielonka pomoże Ci rozwiązać problemy prawne

Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelna wiedza i znajomość prawa umożliwia świadczenie profesjonalnych porad. Kancelaria prawna Zielonka zapewnia wsparcie z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, upadłości konsumenckiej, prawa ubezpieczeń oraz prawa spadkowego.

  • Adwokat rodzinny pomoże Ci między innymi w sprawach rozwodowych, o ustalenie opieki rodzicielskiej czy istotnych spraw dziecka. Każda sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie, a działania dobierane w sposób adekwatny do Twoich oczekiwań i potrzeb.
  • Z kolei upadłość konsumencka to usługa skierowana do osób, które z różnych powodów nie są w stanie spłacić zaległych zobowiązań. W tym zakresie prawnik Zielonka również może Ci pomóc.
  • Prawo spadkowe to szeroka dziedzina, która może obejmować sprawy związane z podziałem majątku, ustaleniem spadkobierców, czy nabyciem spadku. Być może chodzi o zachowek Zielonka? Niezależnie od Twojego problemu znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami i zyskaj nieocenione wsparcie. Kancelaria Zielonka i okolice pozostaje do Twojej dyspozycji. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, koniecznie sprawdź zakładkę adwokat Ząbki. Istnieje również możliwość konsultacji telefonicznej lub online.