• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy windykacje Ząbki

Image

Windykacja Ząbki polega na odzyskiwaniu należnych zobowiązań od osób, które zalegają z płatnościami. W przypadku takich sytuacji warto skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata, który w sposób legalny zajmie się odzyskaniem pieniędzy. Jeśli masz taki problem prawny, zachęcamy do kontaktu z radcą prawnym Ewą Goszczyńską-Kondrat.

Windykacja Ząbki – zapewnij sobie wsparcie rzetelnego adwokata

Windykacja należności Ząbki dzieli się na windykację:

  • miękką, polegającą na wysyłaniu do dłużnika pism informujących o konieczności zapłaty,
  • twardą, czyli wejście na sądową ścieżkę postępowania, która prowadzi do wydania  wyroku sądowego będącego podstawą do wszczęcia postępowania egzekucyjnego przez komornika sądowego. 

Prawnik windykacja Warszawa i Ząbki zazwyczaj rozpoczyna swoje działania od wysłania pism wzywających do zapłaty. Jeśli to nie przyniesie pożądanych skutków, sprawa przekazywana jest do sądu. By można było wkroczyć na tę ścieżkę, konieczne jest przygotowanie niezbędnych dokumentów świadczących o zaleganiu z należnościami.

Windykacja – adwokat Ząbki i Warszawa pozostaje od Twojej dyspozycji

Niezależnie od Twoich problemów prawnych, adwokat Ząbki  Ewa Goszczyńska-Kondrat zapewni wsparcie w rozwiązaniu spraw windykacyjnych. Zapraszam do skorzystania z oferty kancelarii  zarówno wierzycieli jak i dłużników. Znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

Adwokat Ząbki i Warszawa świadczy również usługi z innych dziedzin prawa. Zobacz szczegóły w zakładkach:

Skorzystaj już teraz z pomocy doświadczonego adwokata. Ewa Goszczyńska-Kondrat pozostaje do Twojej dyspozycji. Daj sobie szansę na rozwiązanie problemów prawnych. Umów się na spotkanie w siedzibie kancelarii, rozmowę telefoniczną lub online.