• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy Rozwodowe
Upadłość konsumencka
Porady Prawne

 

Radca Prawny Marki
Ewa Goszczyńska-Kondrat

 

 

Dowiedz się więcej ...

Pomoc Prawna Marki

Ewa Goszczyńska-Kondrat – adwokat Marki – pomoże Ci rozwiązać problemy prawne. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr Wpisu WA 112-13).

Adwokat Marki – pomożemy Ci w rozwiązaniu problemów prawnych

Kancelaria prawna Marki swoją działalnością wspiera wszystkich tych, którzy mierzą się z problemami prawnymi. Specjalizujemy się zwłaszcza w:

  • prawie rodzinnym i opiekuńczym,
  • prawie spadkowym,
  • prawie upadłościowym,
  • prawie ubezpieczeń.

Porady prawne Marki obejmują między innymi konsultacje i zaproponowanie optymalnego rozwiązania. Wspieramy także klientów podczas rozpraw sądowych oraz w przygotowaniu i skompletowaniu wymaganej dokumentacji. Radca prawny Marki – Ewa Goszczyńska-Kondrat – pozostaje do Twojej dyspozycji.

Orły Prawa
Doradztwo Prawne w Warszawie i Ząbkach. Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat

Kancelaria adwokacka Marki – kompleksowe wsparcie prawne

Prawnik Marki gwarantuje profesjonalne i empatyczne podejście do każdej sprawy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że sprawy, zwłaszcza związane z rodziną oraz kwestiami spadkowymi, są niezwykle delikatne.

Kancelaria adwokacka Marki Ewy Goszczyńskiej-Kondrat, pomoże Ci rozwiązać problemy prawne.

Adwokat rodzinny Marki zapewnia pomoc w sprawach związanych z między innymi rozwodami, opieką nad dziećmi czy kontaktów z rodzicami. Z kolei upadłość konsumencka umożliwia zbadanie, czy upadłość konsumencka Marki jest możliwa oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów. W zakresie usług znajduje się również:

  • zachowek Marki,
  • windykacja Marki,
  • odszkodowania Marki.

Jeśli zależy Ci, na skorzystaniu ze wsparcia prawnego, pamiętaj, że każdy przypadek jest inny i należy traktować go indywidualnie. Skontaktuj się z nami, byśmy mogli Ci pomóc.

Możliwy kontakt osobisty, telefoniczny lub online

Adwokat Ewa Goszczyńska-Kondrat w czasie studiów praktykowała w kancelarii prawnej, a wolny czas poświęcała udzielając bezpłatnych porad prawnych osobom najuboższym w Fundacji Academia Iuris w Warszawie. Po studiach pracowała wiele lat w kancelarii prawnej oraz korporacji finansowej, aż w końcu postanowiła zrealizować jedno ze swoich marzeń i założyć własną kancelarię.

Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, koniecznie sprawdź adwokat Ząbki. Proponujemy również konsultację telefoniczną lub online.