• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy Rozwodowe
Upadłość konsumencka
Porady Prawne

 

Radca Prawny Targówek
Ewa Goszczyńska-Kondrat

 

 

Dowiedz się więcej ...

Pomoc Prawna Targówek

Interesuje Cię adwokat Targówek? Wsparcie radcy prawnej Ewy Goszczyńskiej-Kondrat daje Ci szansę na rozwiązanie problemów. Tylko od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz. Zapoznaj się z ofertą.

Adwokat Targówek – Ewa Goszczyńska-Kondrat

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr Wpisu WA 112-13).

Już w czasie studiów praktykowała w kancelarii prawnej, a wolny czas poświęcała udzielając bezpłatnych porad prawnych osobom najuboższym w Fundacji Academia Iuris w Warszawie. Po studiach pracowała wiele lat w kancelarii prawnej oraz korporacji finansowej, aż w końcu postanowiła zrealizować jedno ze swoich marzeń i założyć swoją własną działalność. Tak powstała kancelaria prawna Targówek.

Orły Prawa
Doradztwo Prawne w Warszawie i Ząbkach. Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat

Porady prawne Targówek – poznaj zakres naszych usług

Radca prawny Targówek Ewa Goszczyńska-Kondrat świadczy rzetelne wsparcie prawne z zakresu:

  • prawa rodzinnego i opiekuńczego
  • prawa spadkowego,
  • prawa upadłościowego,
  • prawa ubezpieczeń.

Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że prawnik w Targówku, Ewa Goszczyńska-Kondrat, może pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych.

Jako adwokat rodzinny, wesprzemy Cię między innymi w sprawach rozwodowych, dotyczących alimentów czy opieki nad dziećmi. Prawo rodzinne i opiekuńcze to szeroka dziedzina, a każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, adwokat Targówek dopasuje sposób i zakres działania do Twojej sytuacji.

W ostatnim dość częsta jest też upadłość konsumencka. Jeśli masz problemy finansowe i nie jesteś w stanie spłacić zaległych zobowiązań, zachęcamy do kontaktu. Być może w Twoim przypadku złożenie wniosku o upadłość jest uzasadnione. Jednak, aby starać się o umorzenie długów, należy wykonać analizę finansową i przygotować niezbędne dokumenty. Zajmiemy się tym w naszej kancelarii.

Umów się na spotkanie

Wykorzystaj porady prawne Targówek, by dać sobie szansę na lepsze życie, bez problemów prawnych. Usługi świadczymy:

  • stacjonarnie, w siedzibie kancelarii,
  • telefonicznie,
  • online.

Chcemy, by działania podjęte przez kancelarię prawną Ewy Goszczyńskiej-Kondrat były jak najlepiej dopasowane do Twojej sytuacji oraz oczekiwań. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, koniecznie sprawdź adwokat Ząbki.

Zachęcamy do kontaktu!