• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy Rozwodowe
Upadłość konsumencka
Porady Prawne

 

Adwokat Warszawa Praga
Ewa Goszczyńska-Kondrat

 

 

Dowiedz się więcej ...

Pomoc Prawna Warszawa Praga

Interesuje Cię adwokat Warszawa Praga? Ewa Goszczyńska-Kondrat, jako doświadczony radca prawny, oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc w rozwiązaniu problemów prawnych. Zapoznaj się z ofertą.

Adwokat Warszawa Praga– Ewa Goszczyńska-Kondrat

Ewa Goszczyńska-Kondrat ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest zarejestrowaną Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, z numerem wpisu WA 112-13.

Podczas edukacji zdobywała praktyczne umiejętności w renomowanych kancelariach prawnych oraz w działach prawnych spółek, a także angażowała się w działalność charytatywną, oferując bezpłatne konsultacje prawne dla osób w trudnej sytuacji finansowej przez Fundację Academia Iuris. Po zakończeniu studiów, przez wiele lat związana była z kancelarią prawną i sektorem finansowym. Ostatecznie zdecydowała się na otwarcie własnej kancelarii prawnej i rozpoczęcie działalności adwokata na Pradze.

Ewa Goszczyńska-Kondrat oferuje nie tylko kompetencje, ale i pasję do prawa. Jej doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że jest to wybór godny uwagi dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy prawnej w Warszawie Pradze.

Orły Prawa
Doradztwo Prawne w Warszawie i Ząbkach. Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat

Porady prawne Warszawa Praga – zakres naszych usług

Radca prawny Warszawa Praga Ewa Goszczyńska-Kondrat oferuje wszechstronne doradztwo i wsparcie prawne w dziedzinach:

  • prawa rodzinnego i opiekuńczego,
  • prawa upadłościowego,
  • prawa spadkowego,
  • prawa ubezpieczeń.

Bogate doświadczenie i praktyka w różnych obszarach prawa sprawia, że prawnik w Warszawie, Ewa Goszczyńska-Kondrat, może skutecznie pomóc Ci w trudnych sytuacjach prawnych.

Adwokat Praga – prawo rodzinne

Adwokat rodzinny Warszawa z naszej kancelarii może wesprzeć Cię w sprawach takich jak sprawy rozwodowe, alimenty czy sprawy związane z opieką nad dziećmi. Prawo rodzinne i opiekuńcze to obszar wymagający indywidualnego podejścia do każdego przypadku. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz liczyć na elastyczność – adwokat Warszawa Praga Północ i Południe dopasuje sposób i zakres działania do konkretnej sytuacji, by uzyskać najlepsze rezultaty.

Radca Prawny Praga – upadłości konsumenckie

W ostatnim czasie dość częstym zjawiskiem jest upadłość konsumencka Warszawa. Jeśli zmagasz się z trudnościami finansowymi i nie jesteś w stanie regulować swoich zobowiązań, zachęcamy Cię do kontaktu. Możliwe, że w Twojej sytuacji zastosowanie znajdzie procedura upadłościowa. Aby podjąć takie kroki, należy wykonać analizę finansową i zgromadzić niezbędne dokumenty. Wszystkim zajmiemy się w naszej kancelarii.

Umów się na spotkanie

Skorzystaj z pomocy radcy prawnego Warszawa Praga, by dać sobie szansę na życie bez problemów prawnych. Świadczymy usługi:

  • w siedzibie kancelarii,
  • telefonicznie,
  • online.

Chcemy, by działania podjęte przez kancelarię prawną Ewy Goszczyńskiej-Kondrat były dopasowane do Twojej sytuacji oraz oczekiwań. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, koniecznie sprawdź adwokat Ząbki.

Zachęcamy do kontaktu!