• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy Rozwodowe
Upadłość konsumencka
Porady Prawne

 

Adwokat Warszawa
Ewa Goszczyńska-Kondrat

 

 

Dowiedz się więcej ...

Pomoc Prawna Warszawa

Interesuje Cię adwokat Warszawa? Wsparcie radcy prawnej Ewy Goszczyńskiej-Kondrat daje Ci szansę na rozwiązanie problemów. Tylko od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz. Zapoznaj się z ofertą.

Adwokat Warszawa – Ewa Goszczyńska-Kondrat

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr Wpisu WA 112-13).

Już w czasie studiów praktykowała w kancelarii prawnej, a wolny czas poświęcała udzielając bezpłatnych porad prawnych osobom najuboższym w Fundacji Academia Iuris w Warszawie. Po studiach pracowała wiele lat w kancelarii prawnej oraz korporacji finansowej, aż w końcu postanowiła zrealizować jedno ze swoich marzeń i założyć swoją własną działalność. Tak powstała kancelaria prawna Warszawa.

Orły Prawa
Doradztwo Prawne w Warszawie i Ząbkach. Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat

Prawnik Warszawa – poznaj zakres naszych usług

Radca prawny Warszawa Ewa Goszczyńska-Kondrat świadczy rzetelne wsparcie prawne z zakresu:

  • prawa rodzinnego i opiekuńczego
  • prawa spadkowego,
  • prawa upadłościowego,
  • prawa ubezpieczeń.

Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że prawnik w Warszawie, Ewa Goszczyńska-Kondrat, może pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych.

Adwokat prawo rodzinne Warszawa

Jako adwokat rodzinny Warszawa, oferujemy pomoc między innymi w sprawach rozwodowych, dotyczących alimentów czy opieki nad dziećmi. Prawo rodzinne i opiekuńcze jest obszarem prawa o szerokim zakresie, gdzie każda sytuacja wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, adwokat prawo rodzinne Warszawa dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację osobistą i prawną i dostosuje strategię działania, tak aby jak najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby. Oferujemy również konsultacje online i możliwość elastycznego dostosowania terminów spotkań, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług.

Upadłość konsumencka Warszawa – adwokat

W ostatnim dość częsta jest też upadłość konsumencka Warszawa. Jeżeli borykasz się z problemami finansowymi i nie możesz spłacić swoich długów, zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Istnieje szansa, że w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie złożenie wniosku o upadłość konsumencką. Aby jednak podjąć właściwe kroki w tym kierunku, konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej analizy finansowej oraz zebranie wszystkich wymaganych dokumentów. W naszej kancelarii oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie. Dzięki temu proces upadłościowy przebiegnie sprawnie i z największymi szansami na pozytywny wynik.

Umów się na spotkanie

Wykorzystaj porady prawne Warszawa, by dać sobie szansę na lepsze życie, bez problemów prawnych. Usługi świadczymy:

  • stacjonarnie, w siedzibie kancelarii,
  • telefonicznie,
  • online.

Chcemy, by działania podjęte przez kancelarię prawną Ewy Goszczyńskiej-Kondrat były jak najlepiej dopasowane do Twojej sytuacji oraz oczekiwań. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, koniecznie sprawdź:

Zachęcamy do kontaktu!