• +48 507 942 842
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy Rozwodowe
Upadłość konsumencka
Porady Prawne

 

Adwokat Warszawa Śródmieście
Ewa Goszczyńska-Kondrat

 

 

Dowiedz się więcej ...

Pomoc Prawna Warszawa Śródmieście

Interesuje Cię adwokat Warszawa Śródmieście? Wsparcie radcy prawnej Ewy Goszczyńskiej-Kondrat to szansa na rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Adwokat Warszawa Śródmieście– Ewa Goszczyńska-Kondrat

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i zdobyła uprawnienia radcy prawnego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, z numerem wpisu WA 112-13.

Podczas swojej edukacji zdobywała doświadczenie zawodowe w renomowanej kancelarii, jednocześnie angażując się w działalność społeczną przez oferowanie darmowych konsultacji prawnych dla osób w trudnej sytuacji życiowej, współpracując z Fundacją Academia Iuris. Po zakończeniu nauki, przez liczne lata była związana z sektorem prawnym i finansowym. Ostatecznie zdecydowała się na otwarcie własnej praktyki – tak powstała kancelaria radców prawnych Warszawa Śródmieście.

Orły Prawa
Doradztwo Prawne w Warszawie i Ząbkach. Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat

Porady prawne Warszawa Śródmieście – poznaj zakres naszych usług

Radca prawny Warszawa Śródmieście Ewa Goszczyńska-Kondrat świadczy rzetelne wsparcie prawne z zakresu:

  • prawa upadłościowego,
  • prawa rodzinnego i opiekuńczego,
  • prawa spadkowego,
  • prawa ubezpieczeń.

Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że prawnik w Warszawie Śródmieście, Ewa Goszczyńska-Kondrat, może pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych.

Adwokat Śródmieście – prawo rodzinne

Jako adwokat rodzinny Warszawa, oferujemy wsparcie w sprawach takich jak procesy rozwodowe, sprawy alimentacyjne czy zagadnienia związane z opieką nad dziećmi. Prawo rodzinne i opiekuńcze to dziedziny prawa, które są nie tylko złożone, ale również bardzo dynamiczne i podlegające ciągłym zmianom. Dlatego każda sytuacja wymaga indywidualnej analizy i specjalistycznego podejścia. Wybierając współpracę z naszą kancelarią, możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony w sposób kompleksowy.

Radca prawny Warszawa Śródmieście – upadłość konsumencka

Coraz powszechniejszym zjawiskiem jest upadłość konsumencka Warszawa. Jeśli finanse stają się dla Ciebie problemem i nie możesz uregulować swoich zobowiązań, zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Może okazać się, że w Twojej sytuacji uzasadnionym krokiem będzie złożenie wniosku o upadłość konsumencką. W naszej kancelarii oferujemy kompleksową obsługę w tym aspekcie. Od przeprowadzenia szczegółowej analizy finansowej, przez przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, aż po reprezentację w postępowaniu sądowym.

Umów się na konsultację

Wykorzystaj porady prawne Warszawa Śródmieście, by dać sobie szansę na życie bez problemów prawnych. Nasze usługi świadczymy:

  • w siedzibie kancelarii,
  • przez telefon,
  • online.

Naszym celem jest, by działania podjęte przez kancelarię prawną Ewy Goszczyńskiej-Kondrat były dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji oraz potrzeb. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, sprawdź również stronę adwokat Ząbki.

Zachęcamy do kontaktu!